Penthouse w klimatycznym Marsaxlokk na Malcie. Namiary i fotorelacja.

Jesienią zeszłego roku po raz drugi w ramach prezentu urodzinowego wybrałyśmy się z siostrą na Maltę. Rok wcześniej w ciągu 4 dni odwiedziłyśmy okolicę Ta’Xbiex, Valettę, Mdinę i Rabat. Tym razem miałyśmy do dyspozycji 11 dni i podzieliłyśmy podróż na dwie części. Pierwsze kilka dni spędziłyśmy w okolicach Meliehy, a kolejne w Marsaxlokk. Dziś zapraszam Was po namiary na przepiękny penthouse w bardzo klimatycznym miasteczku na Malcie Marsaxlokk.

Namiary i koszt wynajmu apartamentu w Marsaxlokk na Malcie

Opis apartamentu

Obiekt: dwupokojowy penthouse z tarasem na dachu

Miejsce: Marsaxlokk, około 7 km od lotniska na Malcie

Ilość osób: apartament jest wynajmowany dla 2 osób. W apartamencie znajduje się jedno duże łóżko dwuosobowe i nierozkładana kanapa.

Opis obiektu: apartament ma 80 m2. Składa się z sypialni, łazienki oraz kuchni połączonej z salonem. Wejście do apartamentu jest bezpośrednio z windy (trochę jak w serialu Plotkara 😉 ). Obiekt jest naprawdę dobrze wyposażony, w mieszkaniu jest między innymi pralka, piekarnik, ekspres do kawy czy toster. Z dodatkowych udogodnień jest wi-fi, klimatyzacja i telewizor z dużym ekranem. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie obiektu – Penthouse w Marsaxlokk na Malcie

Zameldowanie: zameldowanie przebiega bez konieczności kontaktu z właścicielem, klucz znajduje się w skrytce, do której właściciel wysyła kod.

Wszystkie zdjęcia wnętrza mieszkania pochodzą z Booking. Źródło Apartament z tarasem na dachu w Marsaxlokk na Malcie

Koszt wynajmu

Termin: 21.11.2019 – 24.11.2019

Ilość osób: 2 osoby dorosłe

Całkowity koszt: 663 zł

Link do rezerwacji

Penthouse w Marsaxlokk na Malcie

Na koniec zostawiam Wam kilkanaście zdjęć. Nie mam żadnego zdjęcia wnętrza mieszkania, bo cała moja uwaga skupiona była na tarasie, z którego roztaczał się przepiękny widok na bardzo klimatyczne Marsaxlokk.

Pierwsze spojrzenie na Marsaxlokk. Już w tej chwili miałam pewność, że polubię tę miejscowość.
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam te przelatujące w gromadzie ptaki żałowałam, że nie miałam przy sobie aparatu. Okazało się, że ptaki latają w ten sposób nad Marsaxlokk przez cały dzień.
Dlatego przy okazji zachodu słońca ustawiłam statyw i czekałam aż przelecą koło mnie 😉
Z siostrą, moją towarzyszką podróży
Widok z windy, z której jest bezpośrednie wejście do apartamentu
Świętujemy z siostrą zbliżające się urodziny, z okazji których odbyłyśmy tę podróż. Piwo na początku zostało rekwizytem do zdjęć, dlatego na koniec było ciepłe i bez gazu 😉
Ostatni widok z tarasu. Pokazałam Wam cały przekrój od poranka do nocy 😉
Na koniec jedno zdjęcie pięknego Marsaxlokk zrobionego nie z tarasu 😉

Fotorelacja z Marsaxlokk i okolic niedługo ukaże się na blogu. Mam ponad 100 zdjęć, które chcę Wam pokazać, dlatego poświęcę temu osobny wpis. A jeśli macie w planach podróż na Maltę, zapraszam Was na pozostałe wpisy powstałe z poprzedniego wyjazdu:

Komentarz