T-shirt z haftem. Przegląd najpiękniejszych projektów polskich marek.

Z racji tego, że zeszłoroczny wpis o białych t-shirtach cieszy się niesłabnącą popularnością, a nie jest już do końca aktualny, postanowiłam zrobić nowe zestawienie.

Poprzedni wpis możecie przeczytać tutaj – Zestawienie dobrej jakości białych t-shirtów. Dziś zapraszam Was na pierwszą część nowego zestawienia. Przedstawiam Wam wyłącznie polskie marki, które mają w ofercie piękne t-shirty z haftami.

1. Amour

Źródło Amour

O marce i t-shirtach Amour

Amour to polska marka od kobiet dla kobiet.

W ofercie Amour znajdziecie między innymi duży wybór białych bawełnianych t-shirtów z pięknymi, oryginalnymi haftami. Hafty to zarówno obrazki jak i hasła na przykład „go girl”, „self artist”, „amour”, „i belive in girls”, „love”, „power” czy „girls support girls”.

Link do sklepu Amour

2. BELLE

Źródło BELLE

O marce i t-shirtach BELLE

BELLE to marka, której cały proces tworzenia odbywa się w Polsce, od projektu, poprzez wykrój, szycie, aż po efekt końcowy. Większość materiałów jest polskiej produkcji. Każdy element kolekcji jest krojony w warszawskiej pracowni, a następnie szyty przez krawcową z małego zakładu krawieckiego.

BELLE ma w ofercie między innymi bawełniane białe i czarne t-shirty z czarnymi i białymi haftami. Hafty to zarówno przepiękne, proste obrazki, jak i hasło „being … is my superpower”, które możecie dowolnie uzupełnić, na przykład „being sensitive is my superpower”, czy „being myself is my superpower”.

Moja opinia. Posiadam t-shirt tej marki i mogę z ręką na sercu polecić Wam te produkty, ponieważ są nie tylko piękne, ale i wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

Link do sklepu BELLE

3. Bizuu

Źródło Bizuu

O marce i t-shirtach Bizuu

Bizuu to polska marka, którą tworzą dwie siostry. W ich projektach można dostrzec ujęte w niebanalny sposób wiodące trendy, które harmonijnie współgrają z nowatorskimi rozwiązaniami projektantek.

Bizuu ma w ofercie między innymi kilka t-shirtów o składzie 96% wiskozy i 4% elastanu z kwiecistym haftem oraz z hasłem #bizuugirl.

Link do sklepu Bizuu

4. Drive me bikini

Źródło Drive me bikini

O marce i t-shirtach Drive me bikini

Drive me bikini to mała polska, rodzinna firma, dla której kluczową wartością jest zrównoważony rozwój. Do produkcji używa nietoksycznych, naturalnych i certyfikowanych materiałów organicznych, przyjaznych dla skóry i środowiska. Wykorzystuje również materiały z recyklingu.

Drive me bikini ma w ofercie między innymi bawełniane t-shirty z haftami w letnim, wakacyjnym stylu.

Link do sklepu Drive me bikini

5. Imprm studio

Źródło Imprm

O marce i t-shirtach Imprm

Imprm to polska marka, która do produkcji używa wyłącznie materiałów ekologicznych, certyfikowanych i nadających się do recyklingu o niskim wpływie na środowisko. Tworzy świadomie i wierzy w minimalizowanie szkód dla naszej planety w każdym możliwym aspekcie.

Imprm ma w ofercie między innymi biały t-shirt z bawełny organicznej zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce z pięknym haftem.

Link do sklepu Imprm

6. KROPKA

Źródło KROPKA

O marce i t-shirtach KROPKA

KROPKA to polska marka, która powstała z pasji do piękna i elegancji. Stawia na ponadczasowość. Zajmuje się kreowaniem i produkcją koszulek bawełnianych z autorskimi wzorami haftów. Wszystkie produkty tworzone są w małej pracowni w Polsce.

KROPKA ma w ofercie białe t-shirty z 95% bawełny i 5% elastanu z wzorami wykonanymi metodą komputerową z nici przeznaczonych do haftów. Wszystkie wzory oparte są na kształcie koła, symbolu nieskończoności i doskonałości.

Link do sklepu KROPKA

7. Little more

Źródło Little more

O march i t-shirtach Little more

Little More to polska marka, której ubrania i akcesoria powstają z pasji do tworzenia pięknych rzeczy. Marka tworzy zgodnie z ideą slow fashion oraz mniej znaczy więcej. Wszystkie produkty produkowane są w Polsce w limitowanych seriach.

Little more ma w ofercie między innymi biały t-shirt z bawełny organicznej ze specjalnie zaprojektowanym haftem surferskich ludków.

Link do sklepu Little more

8. Małgorzata Salmon

Źródło Małgorzata Salmon

O marce i t-shirtach Małgorzata Salmon

Małgorzata Salmon tworzy sezonowe i stałe kolekcje ubrań. Głównym założeniem marki jest produkcja ubrań z poszanowaniem zasad etyki i ekologii. Z tego powodu wszystkie ubrania produkowane są w Polsce. Materiały użyte w kolekcjach pochodzą od lokalnych dostawców w większości z Polski lub Włoch. W modzie poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Małgorzata Salmon ma w ofercie białe i czarne t-shirty z bawełny organicznej wyhodowanej bez użycia pestycydów z oryginalnymi haftami zaprojektowanymi przez ilustratorkę Ewę Rebekę Służyńską.

Link do sklepu Małgorzata Salmon

9. Mewave

Źródło Mewave

O marce i t-shirtach Mewave

Mewave to polska marka stworzona przez trójkę młodych ludzi, których łączy zamiłowanie do morza, sportów wodnych i Bałtyku oraz chęć niesienia pomocy środowisku. Kolorystyka kolekcji nawiązuje do krajobrazu polskiego wybrzeża. Produkty produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów. 8% dochodu marka przekazuje na działania fundacji MARE.

Mewave ma w ofercie między innymi biały bawełniany t-shirt z haftem w morskim klimacie.

Link do sklepu Mewave

10. Momu

Źródło Momu

O marce i t-shirtach Momu

Momu to polska marka, która zrodziła się z pasji do mody i ilustracji. Produkty szyte oraz haftowane są w Warszawie z łódzkich materiałów. Wzory projektowane są przez właścicielkę marki, a hafty na koszulkach robione metodą komputerową.

Momu ma w ofercie wyłącznie białe bawełniane t-shirty z haftami. Hafty to zarówno przepiękne, oryginalne obrazki jak i hasła „you never knew”, „human sadness” czy „equal”.

Link do sklepu Momu

11. Mova

Źródło Mova

O marce i t-shirtach Mova

Mova to polska marka stworzona przez dziewuchę dla dziewuch, które cenią sobie jakość i prostotę.

Mova ma w ofercie wyłącznie białe bawełniane t-shirty z haftami. Hafty to zarówno wzory inspirowane naturą jak i hasła „la femme”, „girl”, „dziewucha”, „creme de la femme” czy „the female world”.

Link do sklepu Mova

12. Pixie Pour Toi

Źródło Pixie Pour Toi

O marce – Pixie Pour Toi

Pixie Pour Toi to marka, która tworzy lokalnie w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, do produkcji używa wysokiej jakości bawełny organicznej, a elementy haftuje ręcznie.

Pixie Pour Toi oferuje między innymi t-shirty z bawełny organicznej z haftami, które można wybrać z oferty, albo zamówić haft spersonalizowany.

Link do sklepu Pixie Pour Toi

12. Pan tu nie stał

Źródło Pan tu nie stał

O marce i t-shirtach Pan tu nie stał

Pan tu nie stał to przedsiębiorstwo rodzinne, założone przez małżeństwo Justynę i Maćka. Pomysł na markę zrodził się z zamiłowania do dobrego polskiego wzornictwa. Inspiruje ich polskie projektowanie to sprzed PRLu i to po PRLu. Firma jest w 100% łódzka.

Pan tu nie stał ma w ofercie między innymi unisexowe bawełniane koszulki z haftami, zarówno z obrazkami jak i hasłami.

Link do sklepu Pan tu nie stał

13. Szydłownia

Źródło Szydłownia

O marce i t-shirtach Szydłownia

Szydłownia to polska marka, która tworzy z myślą o dostarczeniu niepowtarzalnych produktów najwyższej jakości.

Szydłownia ma w ofercie między innymi bawełniane t-shirty z ręcznie wykonanymi haftami zainspirowanymi naturą.

Moja opinia. Posiadam t-shirt tej marki, jakość jest rewelacyjna, a t-shirt po wielu praniach wciąż wygląda jak nowy.

Link do sklepu Szydłownia

14. TINY TATTOO

Źródło TINY TATTOO

O marce i t-shirtach TINY TATTOO

TINY TATTOO to polska marka, która projektuje ubrania z wyhaftowanym tatuażem opowiadającym o wartościach, pasji i uczuciach swoich właścicieli. Wszystkie produkty projektowane i szyte są w Polsce z naturalnych tkanin.

TINY TATTOO ma w ofercie między innymi białe t-shirty z 50% modalu i 50% bawełny z minimalistycznymi haftami. Hafty to zarówno wzory jak i hasła takie jak „being humble is sexy, I think”, „empathy”, „karma”, „good vibes”, „balance”, „good things happen when you smile” czy „smile offten”.

Link do sklepu TINY TATTOO

15. VADA

Źródło VADA

O marce i t-shirtach VADA

VADA to autorska marka polskiego rynku, której hasłem przewodnim jest „na lądzie street na wodzie surf”. Każdy projekt to ręczna robota, dzięki czemu jest solidny i dopracowany i wyróżniony haftowanym detalem.

VADA ma w ofercie między innymi t-shirty z solidnej bawełny produkowanej w Polsce z oryginalnymi haftami.

Link do sklepu VADA

16. Vvidoki

Źródło Vvidoki

O marce i t-shirtach Vvidoki

Vvidoki to polska marka dla której wyznacznikiem jest slow fashion. Odzież krojona, szyta i haftowana jest w Poznaniu. Ilość ubrań jest limitowana i większość wzorów nigdy się nie powtórzy.

Vvidoki ma w ofercie między innymi t-shirty z bawełny organicznej z cerfytikatem GOTS z dyskretnymi haftami.

Link do sklepu Vvidoki

Komentarz